Charakter pracy

Praca biurowa

eye 2 eye

Chcesz widzieć wyrażniej, bez zbędnych refleksów i odbić światła.

Pytaj o soczewki z powłoką antyrefleksyjną. Jeżeli w swoich okularach wyraźnie widzisz klawiaturę, a do monitora przyblżasz się aby widzieć wyraźniej, zapytaj o soczewki do pracy w bliży i odległościach pośrednich typu Addpower, Workstyle, Business, Tact. Zwiększy to komfort i efektywność twojej pracy.

 


Kierowcy

eye 2 eye

Podczas jazdy w dni słoneczne potrzebujesz okularów przeciwsłonecznych (mogą być wykonane również z twoją korekcją).

Polecamy szczególnie te z filtrem polaryzacyjnym - dadzą Ci większą głębię obrazu, wygaszą odbicia np. od mokrej jezdni. Pytaj o soczewki barwione z antyrefleksem i polaryzacyjne. Uniwersalnym rozwiązaniem są soczewki Drivewear, które łączą w sobie właściwości fotochromatyczne i polaryzacyjne, czyli zmieniają swoje zabarwienie w zależności od intensywności światła - efekt zaciemnienia widoczny jest również za szybą samochodu. W złych warunkach pogodowych (mgła, deszcz, zmrok) przydatne są okulary z powłoką Blue Blocker, która poprawia ocenę odległości i rozjaśnią obraz. Gdy masz kłopoty z widzeniem deski rozdzielczej lub odczytywaniem mapy pytaj o soczewki progresywne z powłoką antyrefleksyjną, np. Hoyalux ID - zapewnią Ci komfortowe widzenie na każdą odległość.

Nauczyciele, wykładowcy

eye 2 eye

Używasz okularów do bliży, a niewyraźnie widzisz aulę, uczniów.

Proponujemy Ci okulary wieloogniskowe z powłoką antyrefleksyjną, które zapewnią Ci dobre widzenie na każdą odległość bez zbędnych refleksów, odbić światła. Pytaj o soczewki Hoyalux ID, Workstyle, Tact.

 

 

Osoby dynamiczne – np. artyści

eye 2 eye

Potrzebujesz okularów w oprawkach lekkich, stabilnych i wytrzymałych z kolekcji np. Silhouette, Titanflex, J.F. Rey, Hoya PNX.

Pamiętaj o powłokach antyrefleksyjnych, by widzieć wyraźniej, bez refleksów świetlnych, a jednocześnie by Twoje oczy były lepiej widoczne - pytaj o powłoki SHV, Mystic. Alternatywnym rozwiązaniem mogą być soczewki kontaktowe, kóre dadzą Ci większą swobodę i naturalny wygląd. Polecamy soczewki jednodniowe (Moist, Dailies) lub systematycznej wymiany (Oasys, Optix) i kolorowe (Freshlook).

 

Aktywny, sportowy styl życia

eye 2 eye

Podczas uprawiania sportów, rekreacji najlepszym rozwiązaniem są soczewki kontaktowe jednodniowe w połączeniu z okularami ochronnymi typu gogle z odpowiednimi filtrami (antyrefleks, polaryzacja, odpowiednie zabarwienie).

Jeżeli nie możesz być użytkownikiem soczewek kontaktowych, proponujemy okulary wykonane z trwałych, odpornych na wstrząsy i uderzenia materiałów. Dotyczy to zarówno soczewek korekcyjnych - pytaj o Hoya PNX, jak i opraw okularowych - pytaj o modele sportowe (Nike, Puma, Reebok) lub tytanowe. Pamiętaj o odpowiednich filtrach (UV, antyrefleks, barwienia, polaryzacja). Doskonałym rozwiązaniem są okulary przeciwsłoneczne typu gogle z możliwością wstawienia soczewek korekcyjnych.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl