Kilka słów o nas

OPTYK MIKULSCY

O nas

OPTYK MIKULSCY to rodzinna firma założona w 1989. Mimo, że minęło ponad 30 lat od otwarcia naszego pierwszego salonu optycznego w Warszawie, niezmienne wierzymy, że dbałość o wzrok i okulary to prawdziwa sztuka i rzemiosło. To troska o każdą Twoją potrzebę. Bo tylko pełna indywidualizacja badania wzroku i doboru okularów gwarantuje zrozumienie Twoich życzeń i spełnienie oczekiwań. Dzięki temu, że wszystkie etapy całego kompleksowego procesu jakim jest dbanie o wzrok:

  • diagnostyka u optometrysty oraz lekarza okulisty
  • dobór opraw spośród szerokiego asorytementu
  • wybór soczewek okularowych spośród tysięcy rozwiązań
  • szlifowanie i montaż soczewek w oprawce
  • dopasowanie oraz modelowanie okularów do Twojej głowy i twarzy

wykonujemy sami w Naszych salonach optycznych w Warszawie, jesteśmy pewni jakości a Ty sprawnej i pełnej realizacji każdego, nawet niestandardowego zlecenia.

o-nas-1

Niezależnie czy jesteś u nas pierwszy raz czy przychodzisz od lat, gwarantujemy Ci pełne zaangażowanie i profesjonalizm które nie kończą się w momencie sprzedaży okularów. Po tym, jak otrzymasz swoje wymarzone, spersonalizowane okulary, zapewniamy opiekę w postaci serwisu i napraw okularów.

o-nas-2

Doświadczony i gotowy do spełnienia Twoich potrzeb perosnel, nowoczesne i specjalistycznie wyposażone salony optyczne, to gwarancja wysokiej jakości usług i Twojej 100% satysfakcji.

OPTYK MIKULSCY to miejsce w którym wiedza i doświadczenie spotyka się z pasją i chęcią otoczenia Ciebie i Twoich bliskich, najlepszą opieką i pomocą. Bo jako firma rodzinna, najbardziej cenimy ludzi i ich wartości.

o-nas-3

Poznaj nasz wspaniały zespół

Nasi specjaliści