SALON OPTYK MIKULSCY

OŻARÓW MAZOWIECKI

Salon Optyk Mikulscy w Ożarowie Mazowieckim to jeden z najnowocześniejszych i największych zakładów optycznych w Warszawie i okolicach! Swoje wielkie otwarcie miał w kwietniu 2021 roku, choć Optyk Mikulscy działa na terenie Ożarowa Mazowieckiego już od 1999 roku. Sprawdź, co oferujemy.

Nowoczesny zakład optyczny w Ożarowie Mazowieckim

W naszej pracy stawiamy na Twój komfort i prywatność. Salon Optyk Mikulscy w Ożarowie Mazowieckim to miejsce, w którym jednocześnie dobierzesz okulary oraz sprawdzisz swój wzrok. Badania przeprowadzamy częściowo bezdotykowo przy pomocy innowacyjnej Platformy ZEISS. To najnowsza technologia zapewniająca precyzyjne, cyfrowe pomiary parametrów oczu. Dzięki temu bardzo dokładnie dobieramy soczewki okularowe korekcyjne różnego typu, np. do czytania, do dali i czy w ramach okularów progresywnych, wymagających szczególnej drobiazgowości i indywidualnego podejścia.

Platformy ZEISS w połączeniu z doświadczeniem specjalistów to najdokładniejsza metoda doboru korekcji i oprawy okularowej w salonie optycznym. To niezwykle nowoczesne narzędzie. Dzięki użyciu dziewięciu kamer, rejestrujących perspektywę 180° twarzy pacjenta, pozwala perfekcyjnie dopasować okulary co do milimetra! W ten sposób masz gwarancję, że podejmiesz najlepszą decyzję związaną z zakupem okularów.

Okulistyka, optometria i terapia widzenia w jednym miejscu

W naszym salonie w Ożarowie Mazowieckim zlokalizowane są trzy gabinety specjalistyczne, w których przyjmują specjaliści:

 • Okulista dla dzieci i dorosłych, dzięki temu mamy możliwość przeprowadzenia diagnostyki i leczenia zaburzeń widzenia, chorób oczu (między innymi jaskry i zaćmy), a także wad z zakresu neurookulistyki.
 • Optometrysta, precyzyjnie dobierający  wymaganą korekcję okularową  i soczewki kontaktowe
 • Terapeuta widzenia,  prowadzący wymagany trening wzrokowy w kierunku poprawy i przywrócenia prawidłowego widzenia obuocznego np. przy zezach jawnych i ukrytych, nieprawidłowo działającej akomodacji,  wspierający w rozwiązywaniu problemów dzieci z nauką i ze skupieniem, które często są efektem  zaburzeń widzenia obuocznego. Praca z terapeutą pomaga wyrobić i utrzymać poprawne nawyki, które zaprocentują lepszą koncentracją.

Wszystkie gabinety działają równocześnie, co ułatwia zapisywanie się do specjalistów, zwiększa ich dostępność dla pacjentów, a czas oczekiwania na wizytę zdecydowanie się skraca.

W salonie optycznym Optyk Mikulscy znajduje się także pracownia techniczna. Oznacza to, że zamówione okulary mogą być gotowe do odbioru już po kilku godzinach. Ponadto w pracowni szybko i sprawnie naprawiamy okulary.

Optometryści, ortoptyści oraz lekarze okuliści i terapeuci widzenia przyjmują od poniedziałku do soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty. Zapraszamy do zapisów na badanie wzroku, terapie widzenia oraz dobór soczewek kontaktowych!

 

Dobór soczewek w komfortowych warunkach

Szukasz soczewek kontaktowych w sprawdzonym, profesjonalnym salonie optycznym? W Optyk Mikulscy zdecydowaliśmy, że przy doborze soczewek wydłużamy Twoją wizytę po to, abyś czuł się komfortowo. W trakcie wizyty, oprócz badania ostrości wzroku, oceny topografii i kształtu przedniego odcinka gałki ocznej, specjaliści pomogą Ci w nauce zakładania, ściągania i pielęgnacji soczewek. W naszej ofercie znajdują się również soczewki kontaktowe Johnson & Johnson, Alcon, Cooper Vision.

Ogromny wybór soczewek i oprawek do okularów

W zakładzie optycznym Optyk Mikulscy w Ożarowie Mazowieckim proponujemy oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne takich projektantów jak:

Gigi Studio, Gigi Barcelona, Marco Polo, Max Mara, Dior, Porsche Design, Carrera, Hugo Boss, Jimmy Choo, Dolce & Gabbana, Giorgio Armani, Emporio Armani, Versace, Vogue Eyewear, Ray Ban, Polo Ralf Lauren, Prada, Marius Morel, Miu Miu, Ted Baker, Michael Kors, Prada sport, Oakley, Tom Ford, Silhouette, Betty Barclay, Pierre Cardin, Valentino, Bvlgari, Christian Dior, Tommy Hilfiger, Tonny Eyewear, Minima, Caroline Abram, Jaguar, Persol, Burberry, Fendi, Polaroid, Rodenstock, Stepper, Wes, Solano

Soczewki okularowe dostarczają nam firmy: Hoya, Zeiss, Rodenstock, Essilor, Jzo, Szajna, Seiko. Dzięki temu w ofercie naszego salonu optycznego w Ożarowie Mazowieckim posiadamy okulary progresywne, okulary relaksacyjne, okulary fotochromowe, okulary do jazdy samochodem, okulary do pracy przy komputerze, okulary biurowe i wiele innych!

Okulary dla dzieci

Posiadamy w swojej ofercie korekcyjne i przeciwsłoneczne okulary dziecięce (a także dla niemowląt!) marek takich jak: Ray Ban, Fisher Price, Oakley Junior, Solano, Disney (w tym linia FROZEN, Hot Wheels, Star Wars oraz Spider-Man), Tonny Kids.

Dostępne są u nas również profesjonalne okulary sportowe SZIOLS, czyli oprawki gwarantujące bezpieczne widzenie w sporcie! Możliwa jest zwykła wersja korekcyjna oraz przeciwsłoneczna!

Salon dostosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz dla wózków dziecięcych. W łazience dla klientów i pacjentów znajduję się przewijak oraz poręcze ułatwiające wstawanie i siadanie.

Refundacja okularów na NFZ

W naszym salonie w Ożarowie Mazowieckim tak samo jak w naszych pozostałych punktach oferujemy refundację okularów na NFZ Oznacza to, że pacjenci z receptą uprawniającą do zniżki na soczewki okularowe w ramach NFZ mogą ją zrealizować w naszej firmie. Warto skorzystać z tej możliwości i wybrać takie okulary, które nie tylko poprawią jakość widzenia, ale również będą wyglądać bardzo stylowo przy wykorzystaniu należnej, potwierdzonej  refundacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Adres:
  Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 270 lok. U3 budynek Faktoria

  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek – piątek 11:00 – 19:00
  Sobota 10.00 – 14.00

  Kontakt
  Tel. 22 721 17 78
  E-mail: ozarow@optykmikulscy.pl