SALON OPTYK MIKULSCY

WARSZAWA, PRAGA POŁUDNIE

Salon Optyk Mikulscy na Pradze Południe to wyjątkowe miejsce, gdzie tradycja i profesjonalizm łączą się z innowacją i technologią. Jesteśmy jednym z najlepiej zaopatrzonych salonów optycznych w Warszawie. Oferujemy szeroki wybór opraw korekcyjnych dla dorosłych oraz okulary dla dzieci, jak również soczewki kontaktowe i korekcyjne okulary przeciwsłoneczne.

Optyk Mikulscy – usługi okulistyczne dla dorosłych i dzieci

Nasz warszawski zakład optyczny istnieje od 1989. Od samego początku stawialiśmy na pełną obsługę potrzeb wzrokowych naszych klientów klientów, dlatego poza salonem optycznym zapraszamy do gabinetu okulistycznego. Dzięki temu badanie wzroku i dobór korekcji okularowej można wykonać na miejscu. Dodatkowo można skorzystać z usług kompleksowej diagnostyki gałki ocznej w tym : badanie USG, badanie ciśnienia śródgałkowego tonometrem bezdotykowym ,badanie dna oka w lampie szczelinowej i/lub oftalmoskopem. Lekarze okuliści diagnozują i prowadzą leczenie pacjentów  ze schorzeniami oczu : jaskrą, zaćmą, zespołem suchego oka, zapaleniem tęczówki, rogówki i innymi. Ułatwi to nie tylko dobór odpowiednich soczewek okularowych, ale również powie więcej na temat kondycji Twoich oczu.

W kompleksowo wyposażonym, specjalistycznym gabinecie przyjmują lekarze okuliści dla dorosłych oraz okuliści dziecięcy. Wizyty odbywają się w komfortowych warunkach, co ma szczególne znaczenie podczas badania najmłodszych, którzy wymagają miejsca z przyjazną atmosferą. Wybieranie okularów może być przecież frajdą! Obecnie okulary są ważną częścią garderoby, która może być modna – również w wypadku dzieci, którym nierzadko trudniej pogodzić się z nowym obowiązkiem.

Zakład optyczny dla osób, które chcą dobrać soczewki kontaktowe

Zarówno lekarz okulista, jak i optometrysta przeprowadzają w razie potrzeby wizytę kwalifikującą do noszenia soczewek kontaktowych. W jej trakcie, oprócz badania ostrości wzroku, oceny topografii i kształtu przedniego odcinka gałki ocznej, specjaliści pomagają w nauce zakładania, ściągania i pielęgnacji soczewek. Aby nauka przebiegała w spokojnej atmosferze, specjalnie wydłużamy czas wizyty. W ofercie znajdują się soczewki kontaktowe Johnson & Johnson, Alcon oraz Cooper Vision. Rodzaj soczewki dobieramy do możliwości oczu oraz Twoich oczekiwań, tak aby zapewnić maksymalną wygodę użytkowania.

Salon optyczny Mikulscy dostosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz dla wózków dziecięcych. W łazience dla klientów i pacjentów znajduję się przewijak oraz poręcze ułatwiające wstawanie i siadanie.

Optometryści oraz lekarze okuliści przyjmują od poniedziałku do soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty. Zapraszamy do zapisów na badanie wzroku oraz dobór soczewek kontaktowych!

Optyk Mikulscy – naprawa okularów

W naszym salonie optycznym w Warszawie znajduje się także pracownia optyczna, dzięki czemu gotowe okulary można odebrać już po kilku godzinach od zamówienia. Obecność pracowni sprawia, że w razie konieczności szybko i dokładnie wykonujemy także naprawy okularów. Sugerujemy również, kiedy okulary nadają się do wymiany, gdyż ich dalsza naprawa jest nieopłacalna lub niemożliwa.

Bogata oferta soczewek i oprawek do okularów

W salonie optycznym Optyk Mikulscy na Pradze Południe znajdziesz markowych opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych, które wyróżniają się trwałością, stylowym wykończeniem i przystępną ceną. W salonie oferujemy produkty projektantów takich jak:

Gigi Studio, Gigi Barcelona, Marco Polo, Max Mara, Dior, Porsche Design, Carrera, Hugo Boss, Jimmy Choo, Dolce & Gabbana, Giorgio Armani, Emporio Armani, Versace, Vogue Eyewear, Ray Ban, Polo Ralf Lauren, Prada, Marius Morel, Miu Miu, Ted Baker, Persol, Valentino, Michael Kors, Prada Sport, Oakley, Tom Ford, Silhouette, Betty Barclay, Pierre Cardin, Bvlgari, Christian Dior, Tommy Hilfiger, Tonny Eyewear, Minima, Caroline Abram, Jaguar, Burberry, Fendi, Polaroid, Rodenstock, Stepper, Wes, Solano, Tory Burch

Dostępne są u nas również profesjonalne okulary sportowe SZIOLS, czyli oprawki gwarantujące bezpieczne widzenie w sporcie! Okulary tego typu mają wysoką krzywiznę bazową, dzięki czemu idealnie przylegają do twarzy. Chronią w ten sposób oczy przed uderzeniem np. piłką, czy przy upadku, oraz  zapewniają ostre widzenie na całej powierzchni
Możliwa jest wersja bez korekcji ( pełniąca funkcję ochronną), z  korekcją oraz przeciwsłoneczna korekcyjna.

Soczewki okularowe dostarczają nam firmy: Hoya, Zeiss, Rodenstock, Essilor, Jzo, Szajna, Seiko. Dzięki temu w ofercie naszego warszawskiego salonu optycznego w Warszawie na Pradze Południe proponujemy okulary progresywne, okulary relaksacyjne, okulary fotochromowe, okulary do jazdy samochodem, okulary do pracy przy komputerze, okulary biurowe i wiele innych!

Optyk dziecięcy – szeroki wybór opraw

Oprawki dziecięce (korekcyjne i przeciwsłoneczne) dostarczają nam przedstawiciele marek takich jak: Ray Ban, Fisher Price, Oakley Junior, Solano, Disney (w tym linia FROZEN, Hot Wheels, Star Wars oraz Spider-Man), Tonny Kids. W naszej ofercie są też okulary dla niemowląt!

Refundacja okularów na NFZ

W naszym salonie w Warszawie  oferujemy refundację okularów na NFZ. Oznacza to, że pacjenci z receptą uprawniającą do zniżki na soczewki okularowe w ramach NFZ mogą ją zrealizować w naszej firmie. Warto skorzystać z tej możliwości i wybrać takie okulary, które nie tylko poprawią jakość widzenia, ale również będą wyglądać bardzo stylowo przy wykorzystaniu należnej, potwierdzonej refundacji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Adres:
  Warszawa, ul. Giuseppe Garibaldiego 4 lok. 17P (Wejście od Al. Stanów Zjednoczonych)

  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00

  Kontakt
  Tel. 22 870 74 70
  E-mail: garibaldiego@optykmikulscy.pl