SALON OPTYK MIKULSCY

PIASECZNO

Szukasz optometrysty? Potrzebujesz nowych okularów, ale chcesz je zdobyć w rozsądnej cenie? Sprawdź salon Optyk Mikulscy w Piasecznie w C.H Designer Outlet. To miejsce dla prawdziwych poszukiwaczy specjalnych okazji!

Szeroka oferta opraw i soczewek okularowych

W naszym optyku w Piasecznie znajdziesz okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne od najbardziej znanych światowych projektantów, a wszystko to w wyjątkowo cenach! Proponujemy markowe oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne takich marek jak:

Gigi Studio, Gigi Barcelona, Marco Polo, Max Mara, Dior, Porsche Design, Carrera, Hugo Boss, Jimmy Choo, Dolce & Gabbana, Giorgio Armani, Emporio Armani, Versace, Vogue Eyewear, Ray Ban, Polo Ralf Lauren, Prada, Marius Morel, Miu Miu, Ted Baker, Michael Kors, Prada sport, Oakley, Tom Ford, Silhouette, Betty Barclay, Pierre Cardin, Valentino, Bvlgari, Persol, Christian Dior, Tommy Hilfiger, Tonny Eyewear, Minima, Caroline Abram, Jaguar, Burberry, Fendi, Polaroid, Rodenstock, Stepper, Wes, Solano i inne!

Soczewki okularowe dostarczają nam firmy: Hoya, Zeiss, Rodenstock, Essilor, Jzo, Szajna, Seiko. Dzięki temu w ofercie naszego salonu optycznego w Piasecznie dostępne są okulary progresywne, relaksacyjne, fotochromowe, czy stworzone do jazdy samochodem lub pracy przy komputerze (okulary biurowe) i wiele innych. Poza tym przez cały rok oferujemy szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych z możliwością wykonania ich z korekcją.

Dostępne są u nas również profesjonalne okulary sportowe SZIOLS. To nowoczesne okulary, które gwarantują pewne i bezpieczne widzenie podczas uprawiania różnych dyscyplin sportowych – jazdy na rowerze, biegów, wspinaczki i wielu innych! Okulary SZIOLS, poza niwelowaniem odblasków i poprawą kontrastu widzenia, mogą również być okularami korekcyjnymi.

Optometryści przyjmują od poniedziałku do soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty. Zapraszamy do zapisów na badanie wzroku oraz dobór soczewek kontaktowych.

Renomowany zakład optyczny

Zakład optyczny jest wyposażony w gabinet optometrystyczny. Dzięki temu badanie wzroku i dobór korekcji okularowej możesz wykonać na miejscu. Wszystkie niezbędne badania przeprowadzi doświadczony okulista. Oferujemy też wizyty kwalifikujące do noszenia soczewek kontaktowych. Podczas takiego spotkania w zakładzie optycznym nasi specjaliści pokazują też jak zakładać oraz zdejmować soczewki kontaktowe. Cała wizyta przebiega w komfortowej atmosferze, sprzyjającej szybkiej nauce. W naszym optyku w Piasecznie znajdują się również soczewki kontaktowe Johnson & Johnson, Alcon oraz Cooper Vision.

W salonie optycznym Optyk Mikulscy znajduje się także pracownia techniczna, co przyśpiesza czas realizacji zamówień. Pozwala nam to również na dokładne i szybkie naprawy okularów.

Szeroki wybór soczewek i oprawek do okularów dla dzieci

Oferujemy również korekcyjne i przeciwsłoneczne oprawki dziecięce marek takich jak: Ray Ban, Fisher Price, Solano, Oakley Junior, Disney (w tym linia FROZEN, Hot Wheels, Star Wars oraz Spider-Man), Tonny Kids.

Refundacja okularów na NFZ

W naszym salonie w Piasecznie tak samo jak w naszych pozostałych punktach oferujemy refundację okularów na NFZ. Warto skorzystać z tej możliwości i wcześniej uzyskać receptę na okulary o wymaganej mocy. Dzięki temu łatwiej będzie Ci wybrać takie okulary, które nie tylko poprawią jakość widzenia, ale również będą wyglądać bardzo stylowo.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Adres:
  Piaseczno, C.H. Designer Outlet Warszawa, ul. Puławska 42E.

  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek – Sobota 10:00 – 22:00
  Niedziela handlowa 10:00 – 21:00

  Kontakt
  Tel. 22 737 38 30
  E-mail: piaseczno@optykmikulscy.pl